Woow Dedirten Fotolar

1.Böylesine büyük bir dalga görenleriniz vardır.Devasa bir dalga inşallah yaralananlar yoktur.


2. Bu adam yanlış yerde kamp yapmışa benziyor sanırım. Aman bir yeri kontrol etmeden güvenliği olup olmadığını öğrenmeden kamp yapmayın. Valla akşam öğlen gündüz sizi ansızın ziyarete gelebilirler.

3. Adamın paraşütü yanıyor inşallah bir yerleri sakatlanmadan kurtarmıştır çekim yapan arkadaşı. Tehlikeli işler aman dikkat. Yapıyorsanız da her türlü önlemi alın arkadaşlar.


4. Buda zebradan beklenmedik bir hamle veya tekme yiyen bir aslan. Ama zebranın kaçmayıp aslanı böylesine derdest etmesi bizi şaşırttı. Sizi de şaşırttı mı?


5. Bir çocukla uğraşan kartal. Kartal mı yanlış olmasın ben öyle gördüm yanlışsa düzeltin arkadaşlar.


6. Bu adamda cıbıldak aksiyon peşinde ulan niye cıbıldak yapıyorsun elbisen yok mu giyecek. Para toplayak ta elbise eşya neyin bişey alak adama.


7. Aahahah en çok güldüğüm buydu. Kadınlar böyle şeylere denk gelmezdi. Yani tedbirli olurlardı. Ama bu sefer fazla sıkışmış olacak ki olduğu yere çömmüş.


8.Allah leş yiyenler Allah’tan adamda kask var valla beynini sökerlerdi yemin ediyorum.


9. Bu adam ipe bağlı dimi yanlış görmüyorum. Yoksa bir insan böylesine korkusuzca atlamaz.


10.Ahhaha en çok güldüğüm fotoğraflardan. Hayvanın salyaları akmış yiyecek gibi bakıyor sanki.


11. Bu dama ne olduğunu anlayamadım ama bir şeylerin ters gittiği kesin. Aman arkadaşlar tekrar tekrar söylüyorum. Böyle bir işe kalkışırken kesinlikle yanınızda acil durumlar için bir şey bulundurun yada b planı gibi.


12. Sanırım bu arabanın bagajında boya vardı kaza sırasında bu boyaların anide devrilmesiyle bir patlama yaşandı ve anında araba bu muz rengine boyandı.


13. Bakın diyoruz ki ekipmansız girmeyin şu işlere. Canınız kıymetli değil herhalde. Bir yerinize birşey olduğunda anlarsınız değerini.


14. Bu ayı karı seviyor. Birde kendi fotoğraflarını çeken insanları sevmiyor. Valla kesin bi hastanelik olmuştur bu fotoğrafın sahibi.


15. Allah kafası yandı. Kafam yanıyor anne kafam yanıyoo.


16. Bak şimdi tekrar söyleyeceğim. Bu gibi işlere kalkışırken ekipman ile yapın kalkışın. Yazık günah. Ama bizi gülümsetiyor bu fotoğraflar orası ayrı konu.


17.Allaaahu Akbarr kaçın la sucuk olacaksınız hepiniz.


18. Allah jokey sen naptın olum yanlış yere girmişin. Seyircilere girmeyeceksin piste gireceksin olumm.


19. Kaç muittin abi kaç bu balık bizi yiyecek hee. Bunlar hiç panik yapmıyorlarmış gibi gözüküyor gibi la. Helal ama dikkat edin hatta torpil dediğimiz deniz analarından.


20. Amıca sen nasıl başardın burada böyle kalmayı allah aşkına. O değil de o araç nasıl oradan aşağıya düşmedi inanamadım. Allah korumuş ne diyelim. Bu arada arkadaşlar bu sondu.


Galerimizi beğendiyseniz beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın. Yeni galerilerde görüşmek üzere hoşçakalın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *